ES parama 2014 - 2020
+370 689 23028 | info@internationalprojects.lt
Viešinimas

ES projekto įgyvendinimo metu privalomas projekto viešinimas, kuris atliekamas šiais būdais:

Interneto svetainė (jeigu yra). Pateikiama informacija apie įgyvendinamą projektą, jo tikslai, rezultatai, paramos dydis, šaltiniai.

Ne mažesnis kaip A3 formato plakatas (projekto įgyvendinimo pradžioje). Pateikiama informacija apie įgyvendinamą projektą ir finansavimą iš atitinkamo ES struktūrinio fondo (-ų) lėšų.

Jeigu privaloma pakabinti laikiną ir nuolatinę informacinę lentelę / stendą, tuomet nereikalingas A3 formato plakatas.

Plakatas turi būti pakabintas visuomenei gerai matomoje vietoje (pavyzdžiui, prie įėjimo į pastatą).

Laikina informacinė lentelė ar laikinas informacinis stendas (projekto įgyvendinimo pradžioje). Jeigu parama (iš ERPF ar Sanglaudos fondo) infrastuktūros ar statybos projektui viršija 500 000 eurų. Nurodomas projekto pavadinimas ir pagrindinis tikslas.

Viešinimo priemonė turi būti įrengta visuomenei gerai matomoje vietoje ir tinkamo dydžio, kad būtų aiškiai matoma ir įskaitoma.

Nuolatinė informacinė lentelė ar nuolatinis informacinis stendas (iki galutinio mokėjimo prašymo pateikimo dienos). Jeigu parama (iš ERPF ar Sanglaudos fondo) infrastuktūros ar statybos projektui viršija 500 000 eurų arba iš paramos lėšų perkamas fizinis objektas. Nurodomas projekto pavadinimas ir pagrindinis tikslas.

Viešinimo priemonė turi būti įrengta visuomenei gerai matomoje vietoje ir tinkamo dydžio, kad būtų aiškiai matoma ir įskaitoma.

Dokumentų (pažymėjimai, dalomoji medžiaga), naudojamų projektą įgyvendinantiems asmenims, projekto tikslinėms grupėms, projekto rezultatais besinaudojantiems asmenims, pažymėjimas ES 2014–2020 metų struktūrinių fondų ženklu. Jeigu gauta parama iš ESF ir kai organizuojami mokymai.

Visose viešinimo priemonėse turi būti naudojamas ES 2014–2020 metų struktūrinių fondų ženklas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus rasite čia.