ES parama 2014 - 2020
+370 689 23028 | info@internationalprojects.lt
Patirtis
banneris_1

International projects – verslo įmonė, konsultuojanti, rengianti ir įgyvendinanti (administruojanti) ES projektus (verslo, mokslo, turizmo, socialinius, kultūrinius, žemės ūkio). Įmonė paslaugas teikia nuo ES projekto rengimo iki visiško jo įgyvendinimo (praėjus 5 metams po ES projekto pabaigos).

Įmonės ekspertai turi 10 metų patirtį bei 100 % sėkmingų, rengtų ir gavusių paramą bei įgyvendintų verslo ES projektų.

Įmonės pagrindiniai darbo principai:

  • Prieš pradėdami dirbti, visų pirma, pristatome projekto eigą, su kuria teks susidurti jau gavus paramą bei pasibaigus projektui.
  • ES projektai rengiami tik kartu su klientu įvertinus realias galimybes gauti ES paramą. Supažindinama su visais vertinimo kriterijais ir rizikomis bei galimomis sankcijomis neįgyvendinus projekte prisiimtų įsipareigojimų.
  • Dirbame tik su tais, kurie labai atsakingai žiūri į savo verslą ir veiklą bei supranta, kad geriausius rezultatus įmanoma pasiekti tik kartu bendradarbiaujant.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus rasite čia.