ES parama 2014 - 2020
+370 689 23028 | info@internationalprojects.lt
Finansavimas

Mokėjimo prašymus Agentūrai galima teikti nuo projekto sutarties pasirašymo dienos iki ES projekto pabaigos, bet ne vėliau kaip iki 2023 m. spalio 1 dienos.

  • Pirmąjį tarpinį mokėjimo prašymą reikia pateikti ne vėliau kaip po 90 dienų nuo projekto sutarties pasirašymo dienos.
  • Tarpiniai mokėjimo prašymai teikiami ne vėliau kaip po 90 dienų nuo ankstesnio tarpinio mokėjimo prašymo pateikimo dienos.
  • Galutinis mokėjimo prašymas pateikiamas per 30 dienų nuo projekto

Mokėjimo prašymai teikiami kartu su išlaidų pagrindimą (sąskaitos, perdavimo-priėmimo aktai, sutartys ir kt.) ir išlaidų apmokėjimą (sąskaitos išrašas, mokėjimo nurodymas, kvitas, kasos pajamų orderis ir kt.) įrodančiais dokumentais bei kitais išlaidų tinkamumą finansuoti įrodančiais dokumentais

Projekto išlaidos gali būti apmokamos šiais būdais:

  • išlaidų kompensavimo būdu, kai projekto vykdytojas deklaruoja patirtas ir apmokėtas išlaidas (taip pat išlaidas, apmokamas supaprastintai). Tokiu atveju projekto vykdytojas įgyvendina projektą iš projekto vykdytojo ir (ar) partnerio lėšų arba avansu gautų lėšų
  • sąskaitų apmokėjimo būdu, kai projekto vykdytojas deklaruoja patirtas, bet dar neapmokėtas išlaidas. Tokiu atveju projekto vykdytojas, gavęs paramos lėšas, per 7 dienas išmoka jas (taip pat nuosavas ir (ar) partnerio lėšas projektui įgyvendinti) rangovui, paslaugų/prekių tiekėjui.

Agentūroje mokėjimo prašymas patikrinamas ir paramos lėšos projekto vykdytojui yra išmokamos per 30 dienų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus rasite čia.